Frage von alaynaaa, 34

Kann mir jemand dieses albanische Lied bitte übersetzen?

S'te harroj ste harroj sdi pse me lendon  Kur e din qe zemra ime o sa shum te don  Edhe sonte rri pa gjum kur ty nuk te kam  Jom shum i vetmuar kur me ty nuk jam 

Nuk osht aspak e leht  Pa ty te jetoj  Qdo gje mkujton ty  Dhe nuk mundem t'harroj 

S'te harroj,s'te harroj deri sa tjam gjall  Per Cdo dite e cdo nate te kujtoj me mall  Edhe nese tjeter tani ti ke gjet  Te deshiroj fat dhe lumturi ne jet 

E urrej un atit kur ti me lendove  As pak spate meshir dhe me tjetrin shkove  Tash me tjeter ti jeton edhe per mu nuk mendon Se di pse ste harroj kur e di qe me lendon 

Keine passende Antwort gefunden?

Fragen Sie die Community