Kennt jemand dieses Nasheed/Ilahi?

1 Antwort

Vermute der erste Teil: "öyle çok seviyorum ki" wird der Titel sein, oder zumindest bringt er einige Titel auf YouTube... Von da kannst du es dir auch runterladen.. M

suche diesen nasheed ♡

Ich suche diesen nasheed am anfang bis sekunde 0:06 https://m.youtube.com/watch?v=KUZsslvemt8#

...zur Frage

Türkisch in deutsch übersetze? Ich weiß es ist viel Aufwand wäre aber sehr dankbar?

yalnız genç adam kadınlar vazgeçtikleri adamlara da acımayı beceremez bu da kalsın aklında.. İlk darbede yere çakılma, İlk imtihanda sınıfta kalma! Ve asla, Ama asla! Araya umutsuzluğu sokma.Orasıdır kadının şah damarı, umudu..Kesildiği an, vazgeçer kadın.Sevmekten, Beklemekten, Özlemekten, Hatta dua etmekten… Can havliyle, kaçar.Yakalayamazsın. Artık o kadını üstüne alınamazsın. Bu hayatta her şeyi alırsın yalnız seni seven kadının yoktur fiyatı. Seni her şeye rağmen sevebilen kadını satın alamazsın,Cüzdanın kilo kaybettikçe, sevgileri eksilen sevgililerin olur en fazla..Falan filan sonra, Bilirsin ya..Sen sen ol o kadını satma!bir kadın seni seviyorsa kavga eder.hem birazdan boğazına yapışacak sanırsın, hem görürsün gözlerindeki korkuyu.Kadınlar susmaz genç adam, susmuş kadın gitmiş kadındır.Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsındır.Bu kadınların değişmez ve değiştirilmesi teklif bile edilemez olan maddelerinden biridir.Kadın olmanın kuralıdır..bir şey daha vardır ki,Kuştur kadın, Ve bir gökyüzü vardır her kadının.Öyle bir havan olmalı ki adamım,Senden göçmediği için, onu dondurmamalısın.Bunu bir zamanlar seni gökyüzü ilan etmiş kadının, başka bir gökyüzünde kahkaha atışını duyunca anlarsın…Ümitsizlikten bile ümit yaratır..Bir kadın seni seviyorsa tartışır, niyeti kavga çıkarmak değildir ne kadar ileri gidebileceğini ölçer. Oysa ki sımsıkı sarılmanı bekler.Bir kadın seni seviyorsa üç beş kilo fazla ya da eksiğine bakmaz, yemek yediğin anı da seviyordur, seviyordur her halini..Bir kadın seni seviyorsa kalp atışına dayanamaz beste bile çıkarır.. Kokun var diye bluzunu yıkamaz koyar kenara gider gelir koklar onu.. Yerine kimseyi koyamaz.. Sana zaten hayrandır.. Hoşlanmadığı huyları senle sever, seni sende sever. Uzakta da olsan yine sever.Bir kadın seni seviyorsa ayda değil her gün rüyasında görmek ister.. Çocuk gibidir.Bir kadın seni seviyorsa yaş aldığında olgunlaştığına inanır içindeki çocuğu da asla öldürmez. Bir kadın seni seviyorsa senin gibi bebeği olsun da ister.. En çok babalığı sana yakıştırır.. Senle uyanmak ister.Bir kadın seni seviyorsa tuzsuz yumurtayı tuzlu, şekersiz çayı şekerliymiş gibi içer.Bir kadın seni seviyorsa senin ondan vazgeçmediğini görmek ister..Sevilmediğini hissettiği an gitmek ister ama kolay kolay yapamaz emin olmayı bekler.bir kadın seni seviyorsa her şeyi göze alır ama onu görmezden geldiğini asla.. Senden nefret etmek için kalbini kırmana izin verir..Bir kadın seni seviyorsa bittiği an yemin eder bir daha asla sana dokunmayacağına.. ve bir gün der.. ya bir gün. Bir kadın seni seviyorsa kimseyi öyle sevmemiştir. Bir kadın seni seviyorsa kendini önemli biri sanma önemli olan kadının yaşadığı duygu yoğunluğudur, sende ortaya çıkmıştır sen de onu sevdiysen o zaman şanslı hisset kendini..Bir kadın seni sevdiyse yollarınız ayrı olsa da tek duası “iyi ki seni sevmişim” dir.

...zur Frage

Schöne nasheed und Islamische Lieder?

Salam w aleeeeikum,

Ich höre gerne nasheed und islamlamische Lieder über den Propheten Muhammad s.a.w oder über uns im Bezug zu Gott und und und.
Leute wie Maher Zein, Sami yusuf, Mesuz kurtis bevorzuge ich sehr, und nasheed wie von Mohammad al Omary - Enti Malak, ishaq Ayubi- Ya illahi, kun saidan/be happy - Othman al Ibtahim (alle wunderschön könnt ja mal reinhören)
Und weil ja in zwei Wochen Ramadan ist möchte ich mich schon mal in dieses feeling begeben 😊
Also wenn ihr schöne Lieder wisst bitte hinschreiben, Danke u barak allaahu fikuu❤️

Bitte keinen ISIS shitt.

...zur Frage

Kann mir jemand ein schönes Nasheed/Ilahi empfehlen?

Hallo ihr lieben :)

Ich suche nach schönen Nasheeds/ilahis auf englisch, arabisch oder türkisch.

Wäre schön, wenn es auch über die Liebe zu Mohammed (Saw) wäre. So wie dieses hier zum Beispiel ; Ich habe kürzlich dieses Nasheed anhört und fand das richtig schön:

https://youtu.be/MeuSj_Okm18

Bin aber offen für alles.

Danke im Voraus :)

...zur Frage

Was möchtest Du wissen?