Kann mir jemand den Text in Türkisch übersetzen?

...komplette Frage anzeigen

5 Antworten

Ben büyük bir zaman için Ferhat teşekkürler! Her zaman büyük bir arkadaş vardı. Her birimiz o güne kadar sizinle birlikte futbol oynadığını söyleyebiliriz! Ben size gelecek için başarılar diliyoruz. Her şey Ferhat için teşekkür ederiz

Google Übersetzer :-)

Bu güzel zaman icin tesekkür ederim Ferhat ! Sen hep iyi bir arkadasdin. Herkez seninle futbol oynadigini söyleyebilir ! Gelecegin icin sana basarlar diliyorum. Her sey icin tesekkür ederim Ferhat.

So das war die beste übersetzung meiner meimung nach da ich halbwegs sehr gut türkisch spreche :P

Wenns dich nicht stört was ist mit deinem freund?

Ferhat o güzel zaman icin sana tesekkür ederim ! Sen hep iyi bir arkadasdin. Herkez seninlen Futbol oynadigini diyebilir. Sana mutluluklar dilerim. Hersey icin sagol Ferhat.

stirb55 07.11.2011, 22:23

"Herkez seninlen Futbol oynadigini diyebilir." das ist besser formuliert :D verdammt ich schäm mich schon ^^

0

Bu güzel Zaman icin sana tesekür ediyom Ferhat! Sen hep iyi bir arkadasdin. Bizden Herkez sennen futbol oynadini söyliye bilir! Ben sana gelecek için başarılar diliyorum. Tesekkür ederim Ferhat.

fettisch...

blücite yekem cülüm busüca ficemtele yaslicem demrecli yücliza usw...

Was möchtest Du wissen?