Ist Jemand gut im übersetzen türkisch zu Deutsch?

1 Antwort

Genau, das was du als letztes gesagt hast war und fand ich überhaupt nicht gut ich habe nichts von dir erwartet und du hast mir sowas gesagt obwohl ich es nicht verdient habe und deswegen musste ich dich blockieren So in etwa haha 😊

Dankeschönnn du kannst voll gut übersetzen. Es war sehr wichtig für mich. Könntest du auch diesen Satz ins Deutsche übersetzen wenn es dir nichts ausmacht ? 

Ama yinede hatanı anlayıp özür dilemen güzel, teşekkür ederim.

0

Aber trotzdem schön das du deinen Fehler eingesehen hast und dich entschuldigt hast Dankeschön

0

Gerneee 😊

0

Kann einer mir das bitte übersetzen (Türkisch-> Deutsch)?

" Seni seven insanoğlu bakacak buğulu buğulu yüzünden belli o da, senin gibi iyi huylu. " Es haf irgendwas mit Liebe zu tun glaub ich 😁 Dankeeee ☺😘

...zur Frage

İch brauche dringend einen Türkisch zu Deutsch Übersetzer

Könnte das jemand bitte ins Deutsch übersetzen es ist sehr wichtig für mich : Evet senin o en son söylediğin Sözler hiç iyi değildi ben senden birşey beklemedim sen bana o lafları söyledin hiç haketmediğim halde onun için seni engellemek zorunda kaldım.

...zur Frage

Bitte wer kann das für mich übersetzen?

Neden bana böyle davrandığını anlamıyorum ben senin gözlerinde bana karşı bi şey hissettiğini görmüstüm gerçekten beni hayatında istemediğini beni görmek bile istemediği söyle bende bi daha asla karşına çıkmayayım lütfen beni anla hayatımda ilk defa böyle bi itirafta bulunuyorum beni seviyormusun sevmiyormusun eğer cevabın yine hayır olursa bi daha asla bana hiç bi şekilde ulaşamayacaksın çünkü bu numara benim gerçek numaram değil iyi düşün ve artık bi karar ver  

...zur Frage

Kann mir das vielleicht jemand ins deutsche übersetzen?

Cengiz seni ona farklı anlatmis...büyük ask anlatmis...Mona biz Cengiz arkadas dedi dedim Dilege...Ben sasirdim. Bu iyi degil dedim...Sen farkli anlatmak...hersey farkli...Dilek Cengiz iyi degil o yalan söylemek bana dedi... Ben Dileğe inandim. Cengiz Monayi sevmiyor onlar arkadas dedi sonra...Ben seninle tekrar konustum...Dilek saskin...bana sunu söylemek...Cengiz iyi degil neden Mona onun icin geliyor...Bunu dilek bana degil...Simdi o ve ben bilmiyor...iyi bir iliski ve dürüst hayat hepimiz icin...Benim icin zor karar

Dankeschön

...zur Frage

Hilfee wer kann türkisch?kann bitte jemanden übersetzen?

Merhaba kalbimin sahibi ..bugün yine seni düşünmeden edemiyorum keske aramızda hiç bir engel olmasa da beraber cok güzel bi hayat geçirebilseydik. Sana duydugum ask bana aptalca seyler yaptırıyor seni unutmak için elimden geleni yapacam ve seni yine görme umuduyla senin evinin orda seni beklemeyi de bırakacam senden sadece tek bi şey istiyorum lütfen gerçekten bana beni sevip sevdiğini söyle sadece bilim yeter sürekli seni rüyalarımda beni sevdiğini söylerken görüyorum sadece rüya değil normalde de hissediyorum lütfen söyle... Hiç bisey yasamasak da olur

...zur Frage

Was möchtest Du wissen?