Frage von 1994sinem, 32

Wer kann bitte für mich übersetzen?

Sana kim olduğumu söylemeye cok korkuyorum çünkü sadece ikimizin arasında kalsın istiyorum bana cevabın evet veya hayır olsa bile gidip başkalarına söylemeni ve bi sürü problem yasamaktan ve kaybetmekten korktuğum için ben daha önce böyle bi teklifte kimseye bulunmadım ama sen benim icin bambaşkasın . Eğer gerçekten beni zor durumda bırakmayacağını bilsem hemen söylerdim kim olduğumu. Beni yalnıs anlamanı istemiyorum ben kötü biri değilim lütfen beni zor durumda bırakma

Antwort
von Gundi96, 9

Ich habe Angst dir zu sagen wer ich bin, weil ich will das es zwischen uns bleibt. Ob du ja oder nein sagst, sag es niemand anderem weiter. Ich habe Angst das es Probleme geben wird und ich könnte dich verlieren. Ich habe noch nie einen Antrag gemacht aber du bist was besonderes.

Wenn ich ganz sicher wüsste das du mich nicht in Schwierigkeiten bringst würde ich ohne wenn und aber dir sagen wer ich bin.

Verstehe mich nicht falsch ich bin kein böser Typ/Frau. Bring mich bitte nicht in Schwierigkeiten

Kommentar von 1994sinem ,

Halo danke für deine Übersetzung .kannst du vielleicht das auch Noch übersetzen für mich? Bitte danke
Bugünü unutma thomas ! Bügün artık şimdiye kadar kendimden nefret ettirmeye çalıştığım Hakan'dan özür dileyip Hakan'la  tekrar yeniden başlayacağım. Tıpkı normal bi evli çift gibi ! Bıktım artık peşinden koşmaktan. Dediğin gibi Hakan ve oğlumla Mutlu olmaya çalışcam. Sende bunu istiyordun zaten ! İstediğin gibi olsun !

Keine passende Antwort gefunden?

Fragen Sie die Community

Weitere Fragen mit Antworten