Frage von juju85, 131

Hallo wer kann den türkischen Text für mich übersetzen danke?

Benden neden bu kadar kaçıyorsun.ilk sana yazdığımda farklı konuşuyordun şimdi daha farklı. Sana ilk yazdığımda tel numaramı telefonuna kaydetmiştin daha sonra benim gerçek numaram olmadığını öğrendikten sonra sanırım bana kızdın ondan sonra tavrın değişti.sana ilk gerçek numaramdan yazmaya korktum çünkü Nasıl bi tepki vereceğini bilmiyordum. Ve bana yazgında seninle mesajlastıgımı Emre'nin görmesinden korktuğum icin böyle bi yöntem denedim.kızma lütfen bana ben ne yapıyorsam ikimiz icin yapıyorum. Seninle cok güzel günler geçirebiliriz .Bana ne olur bi kere senle yüz yüze konuşma şansını ver lütfen. Benim halkımda ne bilmek istiyorsan yaz sana herşeyin doğrusunu söyliceme yemin ediyorum. Sana hiç yalan söylemedim asla da söylemem ...sen cok kibar cok akıllı cok cok centilmen ve cok yardımsever sin. İşte seni en cok büyüzden seviyorum.dis görünüsün umrumda degil ben senin karakterini seviyorum . Cünkü ben seni tanıdıkça sevdim

Antwort
von Leylaf, 62

Hier der 2. teil der Übersetzung

Antwort
von Leylaf, 63

den selben text hab ich gestern schon übersetzt

Kommentar von juju85 ,

Hallo leylaf ich hab nicht gesehen weil ich von meine alte Konto Passwort vergessen habe. Deshalb ich habe ein neues Konto aufgemacht.

Kommentar von juju85 ,

Kannst bitte noch einmal übersetzen ?? Danke

Antwort
von Leylaf, 42

sorry für die Rechtschreibung

Keine passende Antwort gefunden?

Fragen Sie die Community